Kaczyński na pogrzebie Barbary Skrzypek: 'Nigdy sobie tego nie wybaczę' – wzruszające słowa prezesa PiS

"Nigdy sobie nie wybaczę". Poruszające słowa Kaczyńskiego na pogrzebie

W Gorlicach odbył się pogrzeb Barbary Skrzypek. W trakcie uroczystości głos zabrał prezes PiS Jarosław Kaczyński.

 

Kaczyński na pogrzebie Barbary Skrzypek: 'Nigdy sobie tego nie wybaczę' – wzruszające słowa prezesa PiS

 

  1. W sobotę, 22 marca 2025 roku, w Gorlicach odbył się pogrzeb Barbary Skrzypek, wieloletniej współpracowniczki Jarosława Kaczyńskiego.

  2. Ceremonia miała charakter prywatny, ale zgromadziła czołowych polityków PiS, w tym prezydenta Andrzeja Dudę i premiera Mateusza Morawieckiego.

  3. Jarosław Kaczyński w swoim przemówieniu podkreślił, że Barbara Skrzypek była osobą niezwykle pracowitą, skromną i oddaną swojej pracy.

  4. Prezes PiS wspominał, że Skrzypek była "chodzącym porządkiem", potrafiącym zorganizować wszystko z niezwykłą precyzją.

  5. Kaczyński wyraził żal, że nie zdołał przekonać Skrzypek do podjęcia leczenia, co mogło zapobiec jej nagłej śmierci.

  6. Barbara Skrzypek została pośmiertnie odznaczona Krzyżem Kawalerskim Orderu Odrodzenia Polski za wybitne zasługi w służbie państwu i społeczeństwu.

  7. W trakcie uroczystości prezes PiS podkreślił, że Skrzypek była nie tylko współpracowniczką, ale także przyjaciółką, której strata jest nie do zastąpienia.

  8. Pogrzeb zgromadził tłumy mieszkańców Gorlic, którzy chcieli pożegnać zmarłą i oddać jej hołd.

  9. Śmierć Barbary Skrzypek wywołała liczne spekulacje polityczne, zwłaszcza w kontekście jej przesłuchania w sprawie spółki Srebrna na trzy dni przed zgonem.

  10. Kaczyński zakończył swoje przemówienie słowami pełnymi emocji, podkreślając, że odejście Skrzypek to ogromna strata dla Polski i jego formacji politycznej.

Udostepnij.pl ➡️ Subskrybuj na YouTube

Udostepnij.pl - Dlaczego warto nas subskrybować?

Więcej…

Udostepnij.pl ➡️ na YouTube

🔴🔥 Jędraszewski wstrząsa Wawelem! Ostra homilia o Smoleńsku i Kaczyńskich rozpala emocje W 76. rocznicę urodzin braci Kaczyńskich katedra na Wawelu stała ...

Więcej…

Zobacz [Wideo] ⬇

🔴🔥 🇵🇱 Posiedzenie RBN. Nowy Szef wchodzi na salę! 🇵🇱 #RBN #Nawrocki2025

Więcej…

Ostatnio dodane ➡️ WIADOMOŚCI

Hucpa trwa. Bodnar chce oględzin kart z komisji wyborczej

Więcej…

Absurdalne tezy Putina. "Cała Ukraina jest nasza"

Więcej…

Furia rodziców w Wielkiej Brytanii. Szkoła podstawowa uczy dzieci o... 300 flagach i orientacjach LGBT

Więcej…