Rumuński lider ujawnia: To Karol Nawrocki ma poprowadzić Polskę i Europę! Wsparcie zza granicy w kluczowym momencie wyborów

George Simion: Wierzę w zwycięstwo Nawrockiego

Zdecydowany zwycięzca pierwszej tury wyborów prezydenckich w Rumunii George Simion wyraził nadzieję na to, że prezydentem Polski zostanie dr Karol Nawrocki.

 

Rumuński lider ujawnia: To Karol Nawrocki ma poprowadzić Polskę i Europę! Wsparcie zza granicy w kluczowym momencie wyborów


George Simion, zdecydowany zwycięzca pierwszej tury wyborów prezydenckich w Rumunii i lider ugrupowania AUR, publicznie wyraził swoje wsparcie dla Karola Nawrockiego – polskiego kandydata na prezydenta. W mediach społecznościowych Simion napisał, że „głęboko wierzy w zwycięstwo Karola Nawrockiego” w nadchodzących wyborach prezydenckich w Polsce. Podkreślił, że Nawrocki „walczy o duszę swego narodu oraz przyszłość Europy”, wskazując na znaczenie tych wyborów nie tylko dla Polski, ale dla całego kontynentu.

Simion zwrócił też uwagę na wyjątkowy zbieg okoliczności – pierwsza tura wyborów prezydenckich w Polsce odbędzie się dokładnie tego samego dnia (18 maja), co druga tura wyborów prezydenckich w Rumunii. To symboliczne nałożenie się terminów podkreśla, jak ważny jest to czas dla obu narodów.

Na słowa rumuńskiego polityka szybko odpowiedział sam Karol Nawrocki. W swoich mediach społecznościowych podziękował za wsparcie i wyraził przekonanie, że maj będzie „wspaniałym miesiącem”. Ta wymiana uprzejmości pokazuje, że kandydatura Nawrockiego zyskuje uznanie także poza granicami Polski.

W artykule podkreślono również, że Nawrocki znany jest z zaangażowania w sprawy narodowe, współpracuje z organizacjami katolickimi i nie boi się podejmować tematów kluczowych dla przyszłości Polski. Wsparcie ze strony Simiona, który sam jest symbolem walki o suwerenność i tradycyjne wartości w Rumunii, może tylko wzmocnić pozycję polskiego kandydata.

Udostepnij.pl ➡️ Subskrybuj na YouTube

Udostepnij.pl - Dlaczego warto nas subskrybować?

Więcej…

Udostepnij.pl ➡️ na YouTube

🔴🔥 Tusk zatrzymuje polską kolejową rewolucję! Nawrocki obiecuje przywrócić CPK i szybkie połączenia dla każdego Polaka. 

Więcej…

TUSK: REPARACJE? ''NIE będziemy o to prosić''

Więcej…

🔴🔥 Afera mieszkaniowa Bodnara. Konferencja prasowa PiS

Więcej…

Ostatnio dodane ➡️ WIADOMOŚCI

Jest najnowszy sondaż partyjny. Duża niespodzianka

Więcej…

Trzaskowski skłamał u Stanowskiego? Wątpliwości po słowach polityka KO

Więcej…

Gdańsk wzywa Karola Nawrockiego do pokrycia kosztów utrzymania Jerzego Ż. i zawiadamia prokuraturę

Więcej…

Hołownia: Nie ma takiej Polski, która dałaby w drugiej turze zwycięstwo Trzaskowskiemu

Więcej…

Szokujące nagrania zbrodni na UW trafiły do sieci. Jest decyzja policji  

Więcej…