PiS układa listy do Parlamentu Europejskiego. Prezes Kaczyński postawi jednak na Daniela Obajtka?

Na listach PiS do Parlamentu Europejskiego mają znaleźć się Mariusz Kamiński, Maciej Wąsik i Daniel Obajtek

— twierdzą źródła 'Rzeczpospolitej'. Jak pisaliśmy ostatnio w Onecie, te kandydatury są mocno krytykowane wewnątrz obozu Zjednoczonej Prawicy. Do PE nie wystartuje Przemysław Czarnek. Kierownictwo PiS przy układaniu list nie bierze pod uwagę ludzi prezydenta Dudy — podaje 'Rzeczpospolita'.

Czytaj dalej ➡

Źródło: wiadomosci.onet.pl

Udostepnij.pl ➡️ Subskrybuj na YouTube

Udostepnij.pl - Dlaczego warto nas subskrybować?

Więcej…

Udostepnij.pl ➡️ na YouTube

🔴🔥 Faworyt na papieża żartuje po polsku! Kardynał Tagle zaskakuje: zna trzy słowa po polsku. Czy świat jest gotowy na azjatyckiego Wojtyłę? 

Więcej…

🔴🔥Trzaskowski w szoku po debatach Kuriozalne zachowanie i seria porażek – czy to koniec marzeń o prezydenturze? 

Więcej…

🔴 🔥 Kwaśniewski ujawnia niewygodną prawdę o amerykańskim przemyśle

Więcej…

Ostatnio dodane ➡️ WIADOMOŚCI

Strzelanina w centrum Uppsali! Są ofiary śmiertelne

Więcej…

Premier Tusk zapowiada gigantyczną pomoc dla Rafako

Więcej…

Celebryci reagują na wpis Chodakowskiej o "lenistwie pod płaszczykiem samoakceptacji": "Czy każda z nas musi mieć sześciopak na brzuchu?"

Więcej…

Nie żyje dr Tomasz Solecki. To on padł ofiarą nożownika w Krakowie

Więcej…

Ten list rozdziera serca. Lekarze jednoczą się po tragedii w Krakowie

Więcej…