Szpitalowi grozi zamknięcie. Premier otrzymał w tej sprawie paczkę W piątek w Sejmie nie zabrakło emocji. Posłanka Marcelina Zawisza stanęła w obronie szpitala w Lesku – podczas posiedzenia postanowiła podejść do rządowej ławy i przekazać premierowi Tuskowi paczkę z podpisami. Reakcja szefa rządu została nagrana, w sieci krąży filmik przedstawiający tę sytuację.
Czytaj dalej ➡
Źródło: zero.pl


