Szokujące! Czarzasty chwali służby za nalot u mamy prezydenta „Stoję po stronie polskich strażaków i policjantów. Uważam, że zadziałali zgodnie z procedurami. Uważam, że dobrze, że weszli i sprawdzili. […] Uważam, że straż zrobiła w porządku” - tak marszałek Sejmu Włodzimierz Czarzasty skomentował siłowe wtargnięcie do mieszkania w Gdańsku, należącego do matki prezydenta Karola Nawrockiego.
Czytaj dalej ➡
Źródło: wpolityce.pl


