Odmieniona Danuta Martyniuk wywija na piasku w towarzystwie Kajry. Fani z zachwytem: "Jak 20-latka!".

'Odmieniona' Danuta Martyniuk uwodzi Zenka, hasając po plaży w zwiewnej sukience. Byli też Sławomir i Kajra, ale internauci skupili całą uwagę na młodzieńczej energii żony króla disco polo. Tego było wam trzeba?

@slawomir_rockpolo Cześć tu Sławomir Mam dla WAS niespodziankę. W naszym premierowym teledysku z Zenkiem pojawią się też nasze żony, czyli Danusia Martyniuk i Kajra bo to o nich śpiewamy w utworze „Tańcz”. Premiera już 11 lipca (czwartek) Czekamy na WAS na moim kanale!!! #CześćTuSławomir #DuetMarzeń #Zenek #Sławomir #recording #studio #nowaplyta #tancz #SongOfTheSummer #NewMusic #gitaragra #Premiera #naplanie @zenonmartyniuk_akcent ♬ dźwięk oryginalny - Slawomir_rockpolo

Ostatnio dodane

Donald Tusk nie ponosi odpowiedzialności za kampanię nienawiści, jaką przeciwko Donaldowi Trumpowi rozpętano w USA

Więcej…

Danuta Holecka 8 lipca 2024 roku nagle zniknęła z TV Republika. Powodem jej nieobecności była tragiczna śmierć jej syna 

Więcej…

Liczba odmów szczepień dzieci w Polsce gwałtownie rośnie. W 2023 r. odnotowano ich ponad 87 tys., co oznacza prawie 30-krotny wzrost w ciągu ostatnich 20 lat. Skutki tej tendencji są dramatyczne 

Więcej…

Wiemy, kto ją zastąpił.

Więcej…

Jak odbierać TV Republika na MUX-8 na kanale 51 [wideo]

Więcej…

„W państwie bezprawia trudno się było spodziewać czegoś innego niż tej próby nielegalnego pozbawienia wolności, mimo świadomości po stronie Ministerstwa Sprawiedliwości i Prokuratury, że rzeczywiście było to nielegalne działanie”

Więcej…

Prezydent Stanów Zjednoczonych Joe Biden, ubiegający się o reelekcję, uzyskał pozytywny wynik testu na obecność COVID-19, przekazał Biały Dom.

Więcej…

Władze Austrii wprowadzają obowiązek pracy dla migrantów.

Więcej…

Jeśli nowa władza nie potrafi wsadzić do aresztu złodzieja, to co konkretnie potrafi? – zastanawia się Tomasz Lis.

Więcej…

Migranci spadli z płotu i poszli do sądu. Polska straż przegrała

Więcej…