Męska wspólnota znana jako Wojownicy Maryi przygotowuje się do ponownego wyjścia na ulice

Wojownicy Maryi wyjdą na ulice. Twierdzą, że "zmiany w Polsce są niebezpieczne"

Męska wspólnota znana jako Wojownicy Maryi przygotowuje się do ponownego wyjścia na ulice kilku miast w Polsce w nadchodzącą niedzielę. 'Wychodząc na ulice polskich miast, pragniemy stać się wezwaniem do przebudzenia dla całego narodu' — tłumaczą w swoim wpisie na Facebooku.

Czytaj dalej ➡

Źródło: wiadomosci.onet.pl

Ostatnio dodane ➡️ WIADOMOŚCI DNIA

Lech Wałęsa w enigmatycznym monologu opublikowanym w mediach społecznościowych zaczął opowiadać o "darach Bożych".

Więcej…

Tylko do 30 kwietnia pacjenci mogą skorzystać ze skierowania na bezpłatne badania w ramach finansowanego przez NFZ programu Profilaktyka 40 Plus.

Więcej…
Dawid Kwiatkowski nie przestaje zaskakiwać. Więcej…

Waloryzacja emerytur i rent w tym roku zaskoczy seniorów.

Więcej…

- Rozwiążemy problem upamiętnienia ofiar zbrodni wołyńskiej. (...) Nie chcę, żeby ktokolwiek w Polsce czy w Europie robił z tego warunek polityczny wsparcia dla Ukrainy w jej konfrontacji z Rosją

Więcej…