Brzoska zażenowany aferą KPO! Szef InPostu mówi wprost: "To koniec"
💥 Brzoska: „To koniec KPO” – miliarder nie kryje zażenowania! 🔥 Jachty, solaria i strzelnice zamiast rozwoju? Polska gospodarka dostała cios!
⚡ Rafał Brzoska, szef InPostu, ostro skomentował aferę wokół Krajowego Planu Odbudowy. W jego ocenie program został pogrzebany przez pazerność, pośpiech i brak kompetencji – zamiast inwestycji, pieniądze poszły na luksusowe zachcianki. Brzoska nie owija w bawełnę: „To koniec” – pisze wprost, wskazując na kompromitujące wydatki i paraliż decyzyjny w administracji.
💣 Prokuratura już bada sprawę, a internauci publikują kolejne przykłady absurdalnych dotacji. Brzoska ubolewa, że wartościowe projekty zostały przyćmione przez jachty i kluby dla swingersów. To nie tylko finansowa kompromitacja – to upadek zaufania do państwa i jego instytucji.
📢 Udostępnij dalej – niech każdy zobaczy, jak kończy się „odbudowa” za miliardy! 👇 Kliknij źródło w komentarzu i przeczytaj całość – zanim zniknie z sieci!
#AferaKPO #BrzoskaMówiWprost #DotacjeBezKontroli #KoniecProgramu #PolskaPrawda #RozliczyćDotacje #SkandalFinansowy #PrawoDoPrawdy #Konserwatywnie #Bezkompromisowo #StopMarnotrawstwu #NaródKontraElity #PolskaWalcząca #InPost #KPO #ListaWstydu

