Zbigniew Ziobro zamieszkał w USA u Tomasza Adamka? Jest komentarz boksera!
Zbigniew Ziobro w weekend opuścił Budapeszt i przebywa już w Stanach Zjednoczonych. Polityk PiS ucieka polskiemu wymiarowi sprawiedliwości i po przegranych przez Viktora Orbana wyborach uciekł z Węgier, bojąc się ekstradycji. W mediach społecznościowych pojawiły się informacje, że Ziobro zamieszkał w USA u znanego z prawicowych poglądów Tomasza Adamka. Bokser skomentował te doniesienia.
Czytaj dalej ➡
Źródło: www.se.pl


