Ziobro w USA po wyjeździe z Węgier. Pojawiły się plotki o pobycie u Tomasza Adamka

Zbigniew Ziobro zamieszkał w USA u Tomasza Adamka? Jest komentarz boksera!

Zbigniew Ziobro w weekend opuścił Budapeszt i przebywa już w Stanach Zjednoczonych. Polityk PiS ucieka polskiemu wymiarowi sprawiedliwości i po przegranych przez Viktora Orbana wyborach uciekł z Węgier, bojąc się ekstradycji. W mediach społecznościowych pojawiły się informacje, że Ziobro zamieszkał w USA u znanego z prawicowych poglądów Tomasza Adamka. Bokser skomentował te doniesienia. 

 

Czytaj dalej ➡

Źródło: www.se.pl

Ostatnio dodane ➡️ WIADOMOŚCI

🔥 TUSK CHCE PODPISAĆ UMOWĘ Z NIEMCAMI BEZ PREZYDENTA? ⬇️

Rząd chce ograć prezydenta! Nowa umowa z Niemcami

Więcej…

🔥 ILE JESZCZE OSÓB Z OTOCZENIA PREZYDENTA STRACI STANOWISKA? ⬇️

Żurek odwołał żonę Boguckiego z Prokuratury Krajowej. "Skorzystał z ustawowych uprawnień"

Więcej…

🔥 CZY PEŁNOMOCNIK TRUMPA MA RACJĘ W OBRONIE ZIOBRY? ⬇️

Pełnomocnik Trumpa wstrząśnięty sprawą Ziobry. "Aż trudno się o tym mówi"

Więcej…