Marta Nawrocka spotkała się z dziećmi z całej Polski. „Wielu z Was wysłało do nas listy” Z okazji Międzynarodowego Dnia Dziecka Małżonka Prezydenta RP Marta Nawrocka zaprosiła do Ogrodów Pałacu Prezydenckiego ponad 300 dzieci z całej Polski. Jak poinformowała Kancelaria Prezydenta RP, były to osoby, które od sierpnia ubiegłego roku kierowały do Prezydenta RP i Pierwszej Damy listy oraz zaproszenia do swoich szkół. – Wielu z Was wysłało do nas listy. Za wszystkie dziękuję. Cieszę się, że tu jesteście! – mówiła Marta Nawrocka.
Czytaj dalej ➡
Źródło: blaskonline.pl


