W koalicji wrze. Co dalej z Giertychem? ➡️

Giertych obciążeniem dla koalicji rządzącej? Poseł Polski 2050 komentuje | Niezalezna.pl

Poseł Paweł Śliz (Polska 2050) został w TV Republika zapytany o sprawę Romana Giertycha. "To jest sprawa Koalicji Obywatelskiej" - stwierdził, pytany o to, czy Giertych nie jest obciążeniem dla całej koalicji. 

Czytaj dalej ➡

Źródło: niezalezna.pl

Ostatnio dodane ➡️ WIADOMOŚCI

"Nigdy tego nie róbcie". Putin udzielił rady "nieprzyjaznym" krajom

Więcej…

🔥 CZAS NA DECYZJĘ: ODEBRAĆ ORDER ZEŁENSKIEMU! ⬇️

Niemieccy dziennikarze: Zełenski zrujnował stosunki z Polską

Więcej…

Własnoręcznie napisał, nosił i codziennie odmawiał Akt Oddania Sercu Jezusa

Więcej…