Tusk po dwóch latach: dumny z chaosu, ale Polska marzy o rewolucji Czy rząd przetrwa do 2027?

Tusk: Jestem dumny, ale Polska zasługuje na więcej 'Za nami dwa lata. Jestem z nich dumny, ale wiem, że Polska zasługuje na jeszcze więcej' - tak premier Donald Tusk podsumował we wpisie na platformie X dwa lata swoich rządów. 13 grudnia 2023 r. powołany został gabinet składający się z czterech koalicyjnych ugrupowań: KO, PSL, Polski 2050 i Nowej Lewicy.

Czytaj dalej ➡

Źródło: www.rmf24.pl

Ostatnio dodane ➡️ WIADOMOŚCI

LESZEK MILLER MIAŻDŻY WŁODZIMIERZA CZARZASTEGO

Tak ostry wobec dawnego kolegi jeszcze nie był

Więcej…

🔥 UKRAIŃIEC Z SZABLĄ NA ULICY 🔥 POLSKA DLA POLAKÓW

Przerażające sceny w Mysłowicach! Ukrainiec wymachiwał szablą na ulicy. Efekty przeszukania budzą grozę

Więcej…

🔥 KONIEC Z WYKORZYSTYWANIEM POLSKI! ⬇️

⚠️ MILLER MÓWI TO, CO MYŚLĄ MILIONY POLAKÓW? ⬇️

Miller punktuje stosunki z Ukrainą: Polska nie jest tanią dzi..ą

Więcej…