"Zdrada i sabotaż". Szczerba w mocnych słowach o działaniach Nawrockiego - W wielu przypadkach ja je uważam (działania prezydenta - red.) za zdradę, za sabotaż - powiedział europoseł KO Michał Szczerba w poniedziałkowym wydaniu Gościa Wydarzeń. W ten sposób polityk ocenę dotychczasową działalność Karola Nawrockiego. 1 czerwca mija rok od wyborów prezydenckich.
Czytaj dalej ➡
Źródło: www.polsatnews.pl


