To miała być spokojna impreza na Odrze we Wrocławiu. Wtedy na statek wtargnął nożownik
Mężczyzna, który kilka dni temu wtargnął na statek zacumowany na Odrze, jest już w rękach policji. Przerwał imprezę, pobił kilka osób i dodatkowo zniszczył sprzęt muzyczny. Grozi mu do ośmiu lat więzienia.



