💥🔥 Sławny wójt z 1,5 promila zmienia wersję. 😡 Najpierw przyznał się do winy, teraz wszystkiemu zaprzecza! ⬇️

1,5 promila i ucieczka z miejsca wypadku? Wójt zmienia wersję wydarzeń Andrzej Żmuda-Trzebiatowski, wójt Przechlewa i ojciec aktorki Marty Żmudy-Trzebiatowskiej, odwołał swoje wcześniejsze oświadczenie, w którym miał przyznać, że spowodował wypadek drogowy pod wpływem alkoholu. W rozmowie z Radiem Weekend FM wyjaśnił, że gdy wypowiadał te słowa, był „zaskoczony i zestresowany”.

Czytaj dalej ➡

Źródło: wpolsce24.tv

💥🔥 Sławny wójt z 1,5 promila zmienia wersję. 😡 Najpierw przyznał się do winy, teraz wszystkiemu zaprzecza! ⬇️

😡 Andrzej Żmuda-Trzebiatowski, wójt Przechlewa, najpierw publicznie przyznał, że prowadził samochód po alkoholu i spowodował wypadek, a teraz wycofuje swoje słowa. Policja zatrzymała go kilka godzin po zdarzeniu, mając w organizmie 1,5 promila. Najpierw przepraszał mieszkańców, później twierdził, że był „zaskoczony i zestresowany” i nie prowadził pod wpływem.

⚡ Czy można ufać włodarzowi, który zmienia wersję wydarzeń jak rękawiczki? To pytanie uderza w sumienia – bo jeśli samorządowiec nie potrafi wziąć odpowiedzialności za własne czyny, jak ma odpowiadać za los całej gminy?

🔥 Podaj dalej ten post, niech każdy zobaczy prawdę o tej sprawie. Kliknij w źródło i sprawdź całość – bo mieszkańcy zasługują na rzetelną informację!

#Polska #Przechlewo #Wójt #Alkohol #Wypadek #Policja #Patriotyzm #Prawda #Naród

Ostatnio dodane ➡️ WIADOMOŚCI

🔥 KRYZYS RZĄDU DONALDA TUSKA? ⬇️

Złe wieści dla Tuska. Oto jak Polacy oceniają rząd

Więcej…

🔥 KONIEC Z ULEGŁOŚCIĄ WOBEC UKRAINY ⬇️
Podejście do Ukrainy? Czarnek przypomniał zachowanie Trumpa

Więcej…

Miller bez ogródek:  "DOPÓKI NA UKRAINIE RZĄDZĄ BANDEROWCY..."

Więcej…

🔥 MASOWE UTONIĘCIA W POLSCE

ALARM DLA RZĄDU ⬇️

 

Woda zbiera tragiczne żniwo, utonęły już 79 osoby!

Więcej…

GDZIE 🔥 BEZPIECZEŃSTWO POLSKI? 😮

Sondaż: Czy Polska powinna oddawać broń Ukrainie?

Więcej…

🔥 STRZELANINA NA FESTIWALU

🔥 KANADA W SZOKU
 

Strzelanina na festiwalu w Toronto. Sprawcy ukryli się w wielotysięcznym tłumie

Więcej…