Jedziesz do uzdrowiska? Dopłacisz więcej. Ministerstwo chce podwyżek opłat Urlop nad morzem, w górach czy w uzdrowisku może już wkrótce kosztować więcej. Ministerstwo Finansów przygotowało projekt zmian, który zakłada podwyższenie opłat pobieranych od turystów za każdy dzień pobytu. Choć podwyżki nie są ogromne, przy dłuższych wakacjach różnica będzie zauważalna.
Czytaj dalej ➡
Źródło: superbiz.se.pl

