TYLKO U NAS. Prezydent Duda pokazuje Kraków Nawrockiemu 'Chcę, żeby Polska była silna' - zapewnił były prezydent Andrzej Duda.
Czytaj dalej ➡
Źródło: wpolityce.pl
🇵🇱 Prezydent Duda oprowadza Nawrockiego po Krakowie. „Polityka to służba, nie przywilej” ⬇️
🏛️ Andrzej Duda w specjalnym odcinku programu „Nawrocki w Polsce” pokazał Danielowi Nawrockiemu Kraków swojego dzieciństwa. 🏫 Odwiedzili m.in. . szkołę podstawową, harcerski Kościół św. Idziego oraz Krzyż Katyński — miejsca głęboko zakorzenione w historii i patriotyzmie. 🕊️ Prezydent podkreślił, że jego podejście do polityki zawsze wynikało z poczucia obowiązku wobec Polski.
🗣️ W rozmowie Duda zaznaczył, że nie marzył o prezydenturze, ale traktował ją jako misję dla dobra wspólnego. 🇵🇱 Wyraził też uznanie dla Karola Nawrockiego, wskazując na jego kompetencje i doświadczenie w polityce historycznej. 🔥 To spotkanie było nie tylko symbolicznym przekazaniem wartości, ale też przypomnieniem, że historia i tożsamość narodowa wymagają obrony i pielęgnacji.
📢 Udostępnij dalej — niech każdy zobaczy, jak wygląda prawdziwe przywództwo i troska o narodowe dziedzictwo! 👇 Kliknij źródło, by poznać pełne szczegóły!
#Kraków #PrezydentDuda #DanielNawrocki #Polska #Patriotyzm #Historia #Polityka #KrzyżKatyński #Harcerstwo #Wawel #wPolityce




