🔥 Premie w Biedronce tylko 3 złote! ⬇️
“Premie w granicach 3 złotych”. Kaim: To co się dzieje w Biedronkach to jest TRAGEDIA W sieci sklepów Biedronka zmieniono zasady przyznawania premii wprowadzając kolorowe “buźki” na ekranach kas samoobsługowych. W ocenie Solidarności, nowy system jest niesprawiedliwy. - Klient nie powinien mieć ostatniego słowa, bo ludzie nie wiedzą, jak wygląda sytuacja sklepu “od wewnątrz”. Tym bardziej, że to co się dzieje teraz w Biedronkach to jest TRAGEDIA!” - powiedziała nam Gabriela Kaim, przewodniczący Solidarności w Biedronce.
Czytaj dalej ➡
Źródło: tysol.pl


