Mateusz Morawiecki na prezydenta? Wyniki sondażu są jednoznaczne

Wybory prezydenckie w 2025 roku mogą zależeć od głosów wyborców Konfederacji, która wyrasta na trzecią siłę polityczną. Sondaż Pollster ujawnia, że największe poparcie wśród nich zdobyłby Mateusz Morawiecki. 

Największe poparcie wśród wyborców ugrupowania zdobył były premier Mateusz Morawiecki, który uzyskał 28,62 proc. głosów. Na drugim miejscu znalazł się Szymon Hołownia z wynikiem 19,66 proc., a na trzecim Mariusz Błaszczak, na którego zagłosowałoby 8,05 proc. respondentów.
 
Czytaj dalej ➡

Źródło: www.o2.pl

Udostepnij.pl ➡️ Ankieta

Na kogo zagłosujecie w wyborach prezydenckich? Wypełnij poniższą Ankietę 👇

Zachęcamy wszystkich do oddania głosu w naszej ankiecie na udostepnij.pl – każdy głos się liczy! To świetna okazja, by wyrazić swoje zdanie i pokazać, kto naprawdę zasługuje na fotel prezydenta. Nie czekaj – kliknij, zagłosuj i podziel się ankietą ze znajomymi! 🇵🇱

Udostepnij.pl ➡️ Nawrocki czy Trzaskowski?

🔴🔥 Nawrocki czy Trzaskowski? Wybór, który zdecyduje o przyszłości Polski

Więcej…

Udostepnij.pl ➡️ Subskrybuj na YouTube

Udostepnij.pl - Dlaczego warto nas subskrybować?

Więcej…

Udostepnij.pl ➡️ na YouTube

🔴🔥 Rozmowa z Zorro w TV Republika Zorro wyjaśnił, że jego akcja z dużym banerem „Byle nie Trzaskowski” podczas wiecu Rafała Trzaskowskiego w Tarnowie

Więcej…

🔥 Sławomir Mentzen - Karol Nawrocki = podsumowanie rozmowy Witajcie na kanale! 

Więcej…

Ostatnio dodane ➡️ WIADOMOŚCI

Trzaskowski o podatkach. Nawrocki: Cóż szkodzi obiecać, prawda, panie Rafale? 

Więcej…

Nawrocki zapytał Trzaskowskiego o zagraniczne finansowanie. ″Wolę Sorosa niż Orbana″ | Niezalezna.pl

Więcej…

Trzaskowski pytał o in vitro. Nawrocki przypomniał mu o terminach do lekarzy w Warszawie 

Więcej…