Zamieszki przed derbami Krakowa. Policja użyła gazu łzawiącego Zamieszki przed meczem derbowym piłkarskiego Pucharu Polski w Krakowie. Podczas przejścia przed stadion Hutnika fanów Wisły kibice gospodarzy próbowali przerwać kordon policyjny. Mundurowi użyli wobec nich gazu łzawiącego - relacjonuje Paweł Konieczny, reporter RMF FM.
Czytaj dalej ➡
Źródło: www.rmf24.pl


