Terroryzmem w Republikę. Zorganizowany atak na stację Od połowy maja 2026 roku stacja Telewizja Republika oraz jej czołowi dziennikarze są ofiarami bezprecedensowej, skoordynowanej akcji nękania przy użyciu tzw. swattingu. Seria kilkudziesięciu fałszywych alarmów o rzekomych ładunkach wybuchowych czy próbach samobójczych skutkowała budzącymi poważne wątpliwości proceduralne interwencjami policji w domach pracowników i w samej siedzibie stacji. To zorganizowany terroryzm informacyjny, którego celem jest paraliż największego konserwatywnego medium w Polsce.


