Biejat uderza w TV Republika. Chce działań prokuratury i KRRiT [SZCZEGÓŁY] | Niezalezna.pl
Magdalena Biejat zasugerowała publicznie, że TV Republika powinna zostać skontrolowana przez Krajową Radę Radiofonii i Telewizji i prokuraturę w związku z wyjazdem Zbigniewa Ziobry do USA. Wicemarszałek Sejmu mówiła nawet o możliwych konsekwencjach wobec stacji i jej ludzi, oskarżając Republikę o rzekome „pomocnictwo” w ucieczce byłego ministra sprawiedliwości.
Czytaj dalej ➡
Źródło: niezalezna.pl



