Bosak ocenił inicjatywę prezydenta Nawrockiego ws. referendum 'Propozycja prezydenta Karola Nawrockiego, aby przeprowadzić referendum w sprawie polityki klimatycznej UE, to krok w dobrym kierunku' - ocenił wicemarszałek Sejmu Krzysztof Bosak (Konfederacja). Według niego zaproponow…
Czytaj dalej ➡
Źródło: wpolityce.pl



