NSZZ "Solidarność" powołuje sztab protestacyjny W warszawskiej siedzibie Komisji Krajowej NSZZ 'Solidarność' obradowali dziś przewodniczący Regionów i Branż NSZZ 'S'. Podczas spotkania powołano sztab protestacyjny, który zdecyduje o formie najbliższych działań Związku.
Czytaj dalej ➡
Źródło: tysol.pl
⚒️ „Solidarność” rusza do walki – sztab protestacyjny powołany, rząd dostał sygnał! ⬇️
📌 Streszczenie: NSZZ „Solidarność” ogłosił powołanie sztabu protestacyjnego – to odpowiedź na ignorowanie postulatów pracowniczych i narastające napięcia społeczne. Związek zapowiada zdecydowane działania, które mogą objąć całą Polskę – to sygnał, że cierpliwość ludzi pracy się skończyła.
📣 Kliknij w źródło, udostępnij dalej – niech każdy Polak wie, że nadchodzi czas stanowczych decyzji! 🇵🇱



