Coraz więcej obcokrajowców w więzieniach w Polsce. Powinni być deportowani?

 ″Gazeta Polska″ o niebezpiecznym trendzie | Niezalezna.pl

Każdego miesiąca w polskich więzieniach przybywa cudzoziemców skazanych za okrutne zbrodnie. Pochodzą z całego świata, choć dominują przybysze ze Wschodu. Pojawiają się poważne obawy, czy Polska nie powtórzy tragicznych błędów Francji, Niemiec czy Wielkiej Brytanii, gdzie służby dawno przestały panować nad więziennymi gangami obcokrajowców. O tym niebezpiecznym trendzie pisze Grzegorz Broński w najnowszym numerze tygodnika "Gazeta Polska". 

Czytaj dalej ➡

Źródło: niezalezna.pl

Ostatnio dodane ➡️ WIADOMOŚCI

"Nigdy tego nie róbcie". Putin udzielił rady "nieprzyjaznym" krajom

Więcej…

🔥 CZAS NA DECYZJĘ: ODEBRAĆ ORDER ZEŁENSKIEMU! ⬇️

Niemieccy dziennikarze: Zełenski zrujnował stosunki z Polską

Więcej…

Własnoręcznie napisał, nosił i codziennie odmawiał Akt Oddania Sercu Jezusa

Więcej…