To już 2 mln nielegalnych migrantów. Tyle opuściło USA od początku roku | Niezalezna.pl Amerykański odpowiednik resortu bezpieczeństwa wewnętrznego (DHS) poinformowało, że 1,6 mln cudzoziemców zgłosiło się do tzw. dobrowolnej deportacji. Od styczni
Czytaj dalej ➡
Źródło: niezalezna.pl



